پرسش و پاسخ

سوال جواب
مشاهده پیام " امکان اتصال به پایگاه داده موجود نمیباشد " در حالتی که تنها بر روی یک سیستم نصب باشد نمایش پیغام فوق نشان دهنده نصب نبودن بانک اطلاعاتی SQL یا اجرا نشدن سرویس SQL میباشد . جهت برطرف کردن این مشکل در قسمت Run کلمه  services.msc را تایپ و اجرا نمایید در لیست موجود روی گزینه مورد نظر راست کلیک و وضعیت آنرا در حالت started  قرار دهید . در حالتی که نسخه شبکه نصب شده باشد اگر شبکه به هر دلیلی ( قطعی کابل شبکه - در دسترس نبودن سرور و ... ) قطع باشد و امکان اتصال به سرور نباشد که باید مشکل را پس از بررسی حل کرد .
نحوه دریافت و وارد کردن کد فعال سازی چگونه است ؟ پس از نصب و اتصال قفل سخت افزاری به دستگاه روی آیکن برنامه کلیک کنید . در برنامه ، در پنجره باز شده سریال 12 رقمی برنامه که منحصر به تنها یک قفل سخت افزاری است نمایش داده می شود . در کادر بعدی کد 16 رقمی خواسته شده که همان کد فعال سازی است و از 2 راه می توان به آن دسترسی پیدا کرد. 1- از طریق مراجعه به سایت pejvakpos.ir ، قسمت فعال سازی 2- از طریق ارسال کد فوق به شماره 50002070000444 . در هر دو روش سریال نرم افزار را وارد و کد فعال سازی را دریافت نمایید .
آیا همراه با خرید نرم افزار امکان دریافت برگه اعلام دارایی مقدور است؟ در صورت در خواست مشتری این برگه صادر خواهد شد و شامل هیچ گونه هزینه ای نمی باشد
نمایش 1 تا 3 از 3 (1 صفحه)
LiveZilla Live Chat Software